Konecne aj k nam do Skotska dorazilo leto! Dneska tu totiz byl asi uplne nejteplejsi den za cely rok!;-) Asi nam to krasne pocasi privezl z Cech nas na par dni novy spolubydlici Mirecek;-) A my toho paradne vyuzili a vyrazili na dalsi vyslap s Caledonian Hillwalking Clubem.
Slunicko opravdu svitilo o 106 takze se necekane dalo skoro cely den jit v kratkem rukavu a nekteri z nas si letos dokonce uz podruhe kvalitne spalili ksichtika;-) Slo se v naprosto pohodovem tempu a kupodivu skoro cely den po cestach nebo pesinach, coz se tady ve Skotsku opravdu moc casto nevidi:-)
Behem asi dvou hodin jsme vyslapali na nas letos v poradi jiz sedmy Munroe - Mount Keen (939 m), kde jsme si dali mensi pauzicku na obed a kochali se nadhernyma vyhledama:-) Pote jsme vesele pokracovali pres Braid Cairn (887 m) dal. A nakonec nas cekal jen celkem pohodovy sestup k parkovisti, kde uz na nas cekal autobus.