Saturday, 15 November 2008

Our New Cedar Home In Broughty Ferry

Jaxme slibili, tak take plnime a mame tu dalsi foti naseno noveho utulneho bydleni;-) Mista je tu opravdu hodne a my tu samo mile radi privitame jakoukoli navstevu!:-)

Nase nova adresa je: 14 Cedar Grove, Broughty Ferry, DD5 3BW Dundee, Scotland, takze klido prijedte a nebo aspon piste piste!;-) Budeme se moc tesit!;-)










Sunday, 9 November 2008

Weekend In Edinburgh

Po hodne dlouhe dobe jsme meli oba cely vikend uplne volny, takze jsme se jeli podivat do Edinburghu, kde jsme od te doby co jsme se v breznu odstehovali vubec nebyli...

Ubytovani nam poskytla nase mila kamaradka Dada, za coz samo mooooc dekujem a doufame, ze ji taky nekdy uvitame u nas v Dundee!;-) V sobotu jsme se byli podivat za mou byvalou pani domaci a taky pesaama - bohuzel uz nas radostne vitali jen Molly a Max...No a v nedeli jsme se nejdriv zasli podivat na Bobika a pak spolecne s Dadou na Calton Hill:-)

Zkratka takovy takovy pekny pohodovy a odpocinkovy vikend;-)













Monday, 3 November 2008

Our New Cedar Home In Broughty Ferry

A stehovani je konecne uspecne za nama! Nakonec to nebylo tak hrozny jaxem puvodne ocekaval - zapojil se uplne cely Allards, cehoz si samo moc vazime, a vse probehlo naprosto v poho a bez problemu!:-) Opravdu netusime kde jsme za tu chvili nastradali tolik veci...;-)

Takze ted bydlime spolecne s Mireckem v malem dvoupokojovem byte v Broughty Ferry, coz je urcite nejlepsi ctvrt v celem Dundee a rozhodne to tu bude vetsi klidek a pohodicka!;-)

A vecer jsme to vsechno jeste radne zapili sampanem, ktere na nas cekalo v lednici jako pozornost od naseho noveho pana domaciho:-) Casem jeste doplnime nejake foti naseho noveho bydleni;-)